Як ОТГ інформують мешканців про свою діяльність?

З 26 об’єднаних громад Чернівецької області у 20 є сайти або сторінки на порталах, які вони наповнюють. Свої сайти створили Вижницька, Кіцманська, Новоселицька, Сокирянська та Сторожинецька міські ради, Глибоцька селищна, а також Вашковецька, Мамалигівська Чудейська та Усть-Путилська сільські ради. Більшість з них використало доменне ім’я gov.ua. Виключенням є Новоселицька міська рада, яка використовує доменне розширення cv.ua . Пошукова система alexa показує, що найбільш відвідуваним є сайт Сокирянської міської ради. За ним слідують сайт Глибоцької селищної, Новоселицької міської та Чудейської сільської рад.
Десять громад створили свої офіційні сторінки на двох веб-порталах. Найбільш популярним став портал gromada.org.ua, ним користуються шість ОТГ області: Красноїльська селищна, Великокучурівська, Волоківська, Клішковецька, Недобоївська та Рукшинська ОТГ. Також чотири громади використовують веб портал gromady.cv.ua. Серед них: Вашківецька міська, Конятинська, Магальська та Мамаївська сільські ради. Цей портал створювався для ОМС області більше ніж п’ять років тому.
Більшість сайтів чи офіційних сторінок на порталах громад нашої області містить інформацію про проекти рішень та самі рішення місцевих рад, їх виконкомів та новини громад. Залишилось дочекатись, коли ще шість ОТГ створять свої сторінки та надаватимуть інформацію про свою діяльність своїм мешканцям та всім користувачам Інтернету.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *